Czy właśnie otrzymałeś receptę od okulisty na okulary lub na soczewki i szkła okularowe? Nadszedł czas, aby zamówić je u zaufanego optyka — czyli u nas! Doskonale wiemy, że w tej chwili pojawiają się rozterki, które rozwiejemy i pomożemy w doborze oprawek i szkieł, ale i z wyborem odpowiednich soczewek — dostosowanych do Twojego trybu życia.

Wybór odpowiednich soczewek, może mieć duże znaczenie — poprawę komfortu używania okularów. Dlatego konieczne nas odwiedź, a my wszystko Ci wyjaśnimy, dobierzemy i sprawimy, że wyjdziesz od nas zadowolony! Już od 35 lat wspólnie dbamy o państwa komfort codziennego widzenia.

Soczewki Warszawa Bródno — soczewki okularowe rodzaje

Poniżej znajdziesz najróżniejsze rodzaje soczewek okularowych, a także ich przeznaczenie, aby dokonać właściwego wyboru. Pierwszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze soczewek okularowych, jest korekcja wzroku. Zostaną one zdefiniowane przez okulistę lub optometrystę z uwzględnieniem Twojego problemu:

  • krótkowzroczność,
  • dalekowzroczność,
  • astygmatyzm.

Wszystkie Twoje wątpliwości rozwiejemy w naszym salonie optycznym Warszawa Bródno. Dobierzemy odpowiednie soczewki do danej wady wzroku oraz okulary, w których będziesz świetnie widzieć i dobrze wyglądać! Nie czekaj i sprawdź nasze oprawki okularowe Bródno.

Soczewki okularowe Warszawa — tylko dobra cena! rodzaje

Czas poznać możliwości naszych soczewek, które są dostosowane w celu poprawy jakości, komfortu, trwałości i estetyki. Oto i one:

✅Soczewki antyrefleksyjne — Warszawa Bródno

Jest to zabieg mający na celu zmniejszenie efektu odblasku na soczewkach okularowych. Nałożona jest cienka warstwa, która zapobiega odbiciu części światła docierającego do soczewki i utrudnia przeniknięcie odblasku do oka osoby noszącej okulary. Dodatkowo poprawiają estetykę okularów, sprawiając że oczy są w pełni widoczne

✅Soczewki ze specjalną powłoką hydrofobową – Warszawa bródno

Być może nigdy o tym nie słyszałeś, ale istnieje specjalna powłoka hydrofobowa, która zmniejsza efekt parowania. Jest to możliwe dzięki kontrolowaniu ilości wilgoci kondensującej się na powierzchni soczewki.

✅Soczewki z powłoką oleofobową — Warszawa Bródno

Na rynku dostępna jest powłoka, która utrudnia przyleganie tłustych pozostałości do soczewek.

Szkła okularowe
Szkła okulary Szkła okulary i soczewki

✅Soczewki fotochromowe — chronią przed nadmierną ilością UV — Warszawa Bródno

Są to soczewki, które zmieniają kolor i przekształcają zwykłe okulary w okulary przeciwsłoneczne. Zabieg ten wykorzystuje pigmenty, które aktywowane są promieniami ultrafioletowymi, czyli światłem słonecznym i przyciemniają kolor soczewki.

✅Soczewki z filtrem światła UV — Warszawa Bródno

Nie jest to zabieg opcjonalny, wszystkie soczewki dobrego pochodzenia muszą mieć filtr, który blokuje od 95 do 100% promieni ultrafioletowych w celu ochrony oczu

✅Filtr światła niebieskiego w soczewkach — Warszawa Bródno

Dla osób korzystających z dużej ilości sprzętu elektronicznego i narażonych na jego działanie przez długi czas zaleca się zastosowanie filtra światła niebieskiego w soczewkach, aby chronić oczy przed sztucznym światłem.

Soczewki i oprawki okularowe — damskie, męskie, dla dzieci — Warszawa, Bródno

Czy po przeczytaniu całej tej wiedzy jesteś gotowy, aby wybrać najlepsze soczewki okularowe w naszym salonie optycznym Warszawa Bródno? Mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc Ci z wyborem. Teraz zapraszamy Cię do naszego salonu i sprawdzenia naszej oferty!

SOCZEWKI OKULAROWE
SOCZEWKI KONTAKTOWE
OPRAWY OKULAROWE
BADANIE WZROKU

 Wybierając soczewki naszej marki, możesz mieć pewność, że to nowoczesny produkt, który powstał z połączenia rozległej wiedzy i doświadczenia.

 Dostarczamy najlepsze z możliwych rozwiązań technologicznych, abyś mógł cieszyć się unikalnymi produktami klasy premium.

Kontakt

Adres

Adres:
Wyszogrodzka 7,
03-337 Warszawa

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Pnd – Pt: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Telefon kontaktowy

Telefon kontaktowy:
tel. stac.: 22 675 23 25
tel. kom.: 501 53 63 50

Adres email: optyk.gajewski@onet.eu

Napisz do nas